Pondělí - Pátek, od 11:00 do 15.30 hod
Volejte +420 722 945 965

Chci se stát členem ASOCIACE

Chcete využívat výhod členství v Asociaci? U nás máte neustále přehled o svých financích na účtě. Jen vy rozhodujete, pokud je to v souladu samozřejmě se stanovami a účelem darovací smluvy, na co peníze na svém účtu použijete. Pro vás, kteří chcete využít služby Asociace a jste z větší vzdálenosti, také není problém se stát členem.

U nás dostanete své vlastní číslo účtu, na který vám zřídíme náhled. Máte přehled o příchozích i odchozích platbách a zůstatku na svém účtu. My vám proplácíme faktury a vedeme za vás veškerou s tím spojenou agendu, včetně darovacích smluv pro sponzory, kupní smlouvy a pod.

ČLENSTVÍ V ASOCIACI

1. Přihlášku si vytiskněte, vyplňte,podepište, udělejte scan a pošlete nám na mail: info@asociace-deti-dmo.cz.

2. Zaplaťte 500,- Kč členský příspěvek ( každý rok vždy do konce března, jinak ztrácíte výhody členství ! )

Počet členů je v současné době omezen počtem přidělených účtů od FIO banky na 300. Dále s Fio bankou jednáme o přidělení dalších účtů. Proto se nejprve informujte, zda máme pro vás volné místo v Asociaci.

PŘIHLÁŠKA

O nás

Nebudeme se za nic stydět! Nebudeme nikde nic předstírat ani zastírat! Zkrátka jsme tu, abychom se o své dítě starali, jak nejlépe dovedeme! Můžeme pro dítě i pro sebe mnoho dobrého udělat. Dokonce mnoho vzácného a jedinečného, co mnohým lidem (navenek třeba kdovíjak „šťastným“) vůbec nemusí být dáno. Neboť obstát v tíživých životních okolnostech a v nich zajistit dítěti šťastný život je dílo mimořádné osobní i společenské hodnoty.

Kde nás najdete a co můžeme pro vás udělat

Asociace má své sídlo v ostravském areálu "Rodinného centra ARCADA" v Ostravě - Hrabůvce, kde naleznete veškeré potřebné služby pro hendikepované děti, ale i dospělé pacienty. A jaké služby pro vás zajišťujeme již 9 let ?

  • Poradna pro rodiče, kteří byli ze dne na den postaveni před diagnozu DMO a další vážné neurologické DG
  • Vedení bankovního účtu pro každého člena Asociace
  • Víkendové pobyty pro rodiče s odbornými přednáškami a osobními asistenty
  • Nabídka potřebného vybavení pro domácí rehabilitaci

Všechny potřebné informace jak se stát členem, jak se zapojit do činnosti Asociace, nebo se objednat do poradny, najdete zde na stránkách Asociace.

Počet členů sdružených v Asociaci

Službypro členy Asociace

Akce pro rodiče a naše děti

Odborné poradny v Asociaci

PODPORA RODIN A PEČUJÍCÍCH

Poskytujeme poradenství v důležitých oblastech ošetřovatelství a zdravotního stavu dětí.

VÝCHOVNĚ VZDĚLÁVACÍ AKTIVITY

Organizujeme vzdělávací a edukační programy pro rodiny s postiženými dětmi.

SPOLUPRÁCE SE STÁTNÍMI ORGÁNY

Snažíme se předat informace vedení resortů zdravotnictví, školství a sociálních věcí, aby stát vnímal potřeby našich rodin.

PODPORA PROGRESIVNÍCH REHABILITAČNÍCH METOD

Spolupracujeme s nadacemi a sponzory na podpoře neurorehabilitačních metod, které nejsou hrazené zdravotními pojišťovnami.

Naše služby

Náš tým pro vás vytváří profesionální podmínky, které potřebujete pro jednodušší spolupráci s nadacemi a sponzory. U nás dostanete své vlastní číslo účtu a vyřidíme společně nahled, ať máte přehled o pohybu. My vám vedeme potřebné účetnictví, proplácení faktur a zajistíme darovací smluvy pro vaše sponzory. Připravujeme víkendové akce, máte možnost využít naše odborné poradny a další služby.

Bankovní účet

Každý člen má u nás své vlastní bankovní číslo účtu na který si ukládá své finanční prostředky, nebo aktívně oslovuje sponzory a nadace.

Transparentní účet

Pokud to situace vyžaduje, lze ze standartního bankovního účtu udělat účet transparentní. O této možnosti se informujte u pracovníků ASOCIACE.

Platby za vás

V rámci služeb, které svým členům poskytuje ASOCIACE, patří proplácení faktur jak rehabilitací, tak kompenzačních pomůcek, dle platných stanov.

Poradenství

Hodně zkušeností si umíme předat sami mezi sebou, ale samozřejmě spolupracujeme s předními odborníky, kteří jsou připraveni nám rodičům poradit a pomoci.

Pomoc s nadacemi

Využijte zkušeností nás rodičů, kteří již déle se staráme o své postižené děti a jsme připraveni vám pomoci radou i informacemi.

Víkendové pobyty

Každý rok pořádáme, za podpory MSK, víkendové pobyty pro naše členy, kde jsou zajištěny přednášky odborníků a také asistenční služby.

NAŠÍ PARTNEŘI A PODPOROVATELÉ

Máte zájem podpořit naší práci? Určitě nám napište.

Náše akce

V průběhu celého roku připravujeme pro vás celou řadu zajímavých akcí.

Hurá prázdniny 2021 !

Parádní akce pro rodiče a děti v Rodinném areálu Arcada. Děkujeme všem aktérům i rodičům za báječnou atmosféru.

Víkendový pobyt - Davidův mlýn

Krásný penzion v podhůří Jeseníků a pro rodiče byly připraveny zajímavé přednášky, pro děti hry a taky asistenti, kteří dali rodičům možnost si odpočinout.

Záchranářský dětský den 2022

Akce ze záchranáři a hasiči v areálu RC ARCADA přinesl dětem, ale i rodičům velké nadšení z předváděné techniky, ale i zábavy.

Rozloučení s létem 2022

Připravili jsme v areálu RC ARCADA pro naše děti zábavné odpoledne, které bude plné her a nezapoměli jsme ani na občerstvení.

Kontakty

Kde nás najdete.

"

Naše adresa:

Mitušova 1115/8, 700 30 Ostrava-Hrabůvka

Email:

info@asociace-deti-dmo.cz

Volejte:

+420 722 945 965

Areál Rodinného centra ARCADA v Ostravě